Zpráva o brigádách

Vážení přítomní,

téměř každý rok mám podobnou zprávu, chápu že většina z Vás to zná nazpaměť a trochu Vás to nudí… .

Letošní zprávu proto zkrátím na minimum, jsem nachlazená a špatně se mi mluví a navíc jak pravil předseda oficiální část maximálně zkrátíme pokud Vás přijde dost.

Tím pádem se budu opakovat jako každý rok i letos stejně jako loni máme 5 povinných hodin ( které když si neodpracujete tak si je musíte zaplatit ) a 6 nepovinných hodin, které si předplácí každý nový člen a jsou mu na výroční členské schůzi vyúčtovány. Celkem je to tedy 11 hodin za rok. Jedna nepovinná hodina je 50 Kč, celkem tedy 300 Kč.

Brigádnické hodiny však můžete získat i jinak než přímo na brigádě, aktuálně je na klubových stránkách napsáno kdy je potřeba uklidit klubovnu, posekat trávu a nebo chybí pomocníci na zkoušky nebo jiné akce klubu.

Nesmím zapomenout, že máme novou branku u zadních kotců, za kterou musím poděkovat Mirkovi Hlaváčkovi, slíbil v tomto roce udělat i ty dvě zbývající.

Opravdu moc a moc děkuji všem, kteří odpracovali mimo povinných a nepovinných hodin něco málo navíc, absolutním pracantem se stal za loňský rok Mirek Hlaváček. Já bych mu za tento výkon zatleskala, pokud si někdo myslí že od nás nic jiného čekat nemůže, tak se plete, nejlepší člen má zdarma členství na rok 2012.

Doufám, že moje zpráva, byla tentokrát dostatečně krátká a děkuji za pozornost.

Jarmila Jurová

7.2.2012 v rubrice: Výroční schůze 2012 Autor: Kamil
 
Aktualizace: článek: 10.4.08, galerie: 10.4.08, komentář: 6.3.08