Výsledky závodů


2006


11. 11. 2006 – KK Žďár nad Sázavou
I. ročník závodu o pohár „Čertův kámen“

kategorie ZZO
Mirka Němcová + Dux (kříženec) – 2.místo 54/60 b.
Mirka Němcová + Gero (malý knírač) – 5.místo 49/60 b.
Monika Urbanová + Lucky (šeltie) – 6.místo 49/60 b. + ocenění za NEJMLADŠÍHO ÚČASTNÍKA ZÁVODU


COURSINGOVÉ ZÁVODY

23. 9. 2006 – Rychety Praha
Mistrovství České republiky


Josef Stejskal + Vet (dalmatin)– 1. místo – Mistr ČR
Jarmila Jurová + Mayta (peruánský naháč)– DNF

23. 9. 2006 – Radslavice
Mistrovství Moravy a Slezska


Josef Stejskal + Vet (dalmatin)– 1. místo – Mistr Moravy a Slezska
Monika Pelíšková + Riči (dalmatin)– 2. místo – Vícemistr Moravy a Slezska
Jarmila Jurová + Mayta (peruánský naháč)– DNF

17. 9. 2006 – Hluboká nad Vltavou
Mistrovství Čech


Josef Stejskal + Vet (dalmatin)– 1. místo – Mistr Čech
Jarmila Jurová + Mayta (peruánský naháč)– Nedoběhl – zranění

27. 8. 2006 – Litomyšl
O pohár města Litomyšl


Josef Stejskal + Vet (dalmatin)– 1. místo

15. 7. 2006 – Radslavice u Přerova
O pohár starosty Otrokovic


Monika Pelíšková + Riči (dalmatin)– 1. místo
Jarmila Jurová + Mayta (peruánský naháč)– 1. místo

21. 6. 2006 – Radslavice u Přerova
Moravskoslezský závod


Josef Stejskal + Vet (dalmatin)– 1. místo
Jarmila Jurová + Mayta (peruánský naháč)– 1. místo

28. 5. 2006 – Vestec u Prahy
Bodovací závod


Monika Pelíšková + Riči (dalmatin)– 1. místo
Jarmila Jurová + Mayta (peruánský naháč)– 1. místo


16. 7. 2006 – Agility klub Blansko
III. ročník Dovednostního soutěže

kategorie začátečníci malé plemena
Jarmila Jurová + Ginn (čínský chocholatý pes)– 9. místo

kategorie začátečníci střední plemena
Jarmila Jurová + Mayta (peruánský naháč)– 3. místo


21. 6. 2006 – KK KRÁLOVO POLE
VI. ročník Královopolského závodu (dle ZOP, ZPU1 – beze stop)

kategorie ZPU1
Mirka Němcová + Dux (kříženec)– 3. místo
Mirka Němcová + Gero (malý knírač) – 8. místo

kategorie ZOP
Monika Urbanová + Lucky (šeltie) – 2. místo
Pavlína Pokorná + Sany (bígl) – 10. místo


21. 6. 2006 – KK Blansko
I. ročník Klubového závodu

kategorie B – začátečníci
Pavlína Pokorná + Sany (bígl)– 1. místo
Petra Holoušová + Seny(beauceron) – 2. místo
Magda Friedjungová + Lara (NO) – 6. místo

kategorie C – pokročilí
Miroslava Němcová + Dux (kříženec) – 1. místo
Miroslava Němcová + Gero (malý knírač) – 6. místo

ostatní výsledky viz . výsledková listina


2005


15.10. 2005 Hostěrádky-Rešov
Závod dle IPO1

Hana Součková + Sára – 6.místo


9.10. 2005 Argus Zlín
Stopařský závod dle ZM,ZVV1, ZPS1

kategorie ZM
Kamil Svěrák+ Lara – 5.místo
Mirka Němcová + Dux – 2.místo + nejlepší poslušnost kategorie

kategorie ZVV1
Hana Součková + Sára – 6.místo + nejlepší poslušnost ZVV1 a ZPS1


30.7.2005 – KK Pedigree
Brno II. ročník Sranda závodu v poslušnosti

Mirka Němcová + Dux – 2.místo + cena sympatie
Mirka Němcová + Gero – 7.místo
Hana Součková + Sára – 1.místo


11. 6. 2005 – KK KRÁLOVO POLE
V. ročník Královopolského závodu (dle ZOP, ZPU1 – beze stop)

image

kategorie ZPU1
Monika Pelíšková + Riči(Enrico Bazzi Raul) – 3. místo
Mirka Němcová + Dux – 4. místo
Mirka Němcová + Gero (Peppino Drofa) – 6. místo+Nejlepší speciální cvik (19/20)+ nejlepší knírač


2004

2004 12. 6. 2004 – KK KRÁLOVO POLE
IV. ročník Královopolského závodu (dle ZOP, ZPU1 – beze stop)

image

rozhodčí : Marcela Nalezená

kategorie ZOP
Monika Pelíšková + Riči (Enrico Bazzi Raul) – 2. místo
Lucie Malíková + Sendy (Extra Endy z Ďáblovy studánky) – 3.místo
Mirka Němcová + Gero (Peppino Drofa) – 14. místo

kategorie ZPU1
Mirka Němcová + Dux – 2. místo


5. 6. 2004 – VYŠKOV
2. VÝBĚROVÝ ZÁVOD NA MISTROVSTVÍ MSKS MLÁDEŽE (IPO2)

Lucie Ševčíková + Bad (Borg z Hostýnské stráně) – labradorský retrívr – 2. místo [S-95,P-82,O-95],
Nejlepší stopař závodu (95 bodů ze 100),
Nejlepší obranář závodu (95 bodů ze 100)


8.-9. 5. 2004 – BARTOŠOVICE
1. VÝBĚROVÝ ZÁVOD NA MISTROVSTVÍ MSKS MLÁDEŽE (IPO2)

Lucie Ševčíková + Bad (Borg z Hostýnské stráně) – labradorský retrívr – 1. místo[S-93, P-88, O-96]
Nejlepší stopař závodu (93 bodů ze 100),
Nejlepší obranář závodu (96 bodů ze 100),
Celkový vítěz závodu mládeže


25. 4. 2004 – TRAISKIRCHEN (A)
SILBERNE TURNIEM OPO3

Lucie Ševčíková + Bad (Borg z Hostýnské stráně)– labradorský retrívr – 2. místo [P-89, O-90]


17. 4. 2004 – PROSTĚJOV
ZÁVOD O POHÁR NOBLECAN DLE IPO3

Lucie Ševčíková + Bad (Borg z Hostýnské stráně)– labradorský retrívr – 7. místo [P-85, O-96, S-58]
Nejlepší obranář závodu

9.3.2006 v rubrice: Akce Autor: Kamil
 
Aktualizace: článek: 10.4.08, galerie: 10.4.08, komentář: 6.3.08