Výsledková listina 2007

Kategorie: A - bez zkoušky

PořadíPsovodPes
1 (48)Petra Holoušová - KK Adamovmarcus z kolackova rance - beauceron - 3 roky
2 (47)Tomáš Kýr - Moravia Dog SchoolFatina z Gruntu - německý krátkosrstý ohař - 17 měsíců
3 (45)Kateřina Svobodová - Moravia Dog SchoolNela - kříženec - 3 roky
4 (44)Pavlína Otisková - AdamovCorina z Chittusiho údolí - Belgický ovčák mal. - 2 roky
5 (43)Soňa Stejskalová - Moravia dog schoolZoa ze Štípek (Sofie) - německý ohař krátkosrstý - 3 roky
6 (39)Šárka Daňková - BlanskoElke z Němečanky (Eli) - boxer - 2 roky
7 (36)František Ščuglík - Moravia Dog SchoolBenign Boy Beauty from Czech - Zlatý retrívr - 12 měsíců
8 (35)Jaroslav Bezděk - KK BlanskoSára - Golden Retriever - 3 roky
9 (32)Radek Perníček - KSK VyškovFrenky - Kříženec - 13 měsíců

Kategorie: B - max ZM, ZPU1

PořadíPsovodPes
1 (98)Iva Lžičařová - KK Pedigree VFUChira od řeky Labe - NO - 2 roky
2 (97)Rudolf Valla - KK KuřimAx z Kuřimského Háje - NO - 14 měsíců
3 (94)Oldřich Kala - Rájec-JestřebíCita Remmak - Moravia - NO - 2 roky
4 (93)Petrak Martin - K.K.SvitávkaArtuš - Hovawart - 4 roky
5 (93)Alena Riegerová - KK VyškovBen bez PP - LR - 3 roky
6 (93)Dana Šenková - Boxerklub ČRBonnie Arwin - boxer - 2 roky
7 (92)Monika Urbanová - KK BlanskoLucky - šeltie - 5 let
8 (91)Vladislav Čada - KK BlanskoCELINE OD DLOUHÉ STEZKY - BO - Groenendael - 3 roky
9 (87)Martina Sítařová - KK TišnovHarry von Hradčan - Kříženec (pudl x knírač) - 3 roky
10 (86)Miroslava Němcová - KK BlanskoPepino Drofa -GERO- - Malý knírač - 5 let
11 (85)Petra Holoušová - adamov blanskomarcus z kolackova rance - beauceron - 3 roky
12 (79)Jarmila Jurová - BlanskoAram - čínský chocholatý pes bez srsti - 7 let
13 (74)Lenka Kašparová - KK Kr.PoleBora - CH P - 3 roky
14 (69)Martina Povalačová - KK AdamovMAYYA z Hofjaru - Střední knírač - 2007 let

Kategorie: C - bez omezení

PořadíPsovodPes
1 (94)Veronika Timková - KK TišnovBrina - Belgický ovčák malinois - 5 let
2 (90)PAVEL BABÁČEK - KYNOLOGICKÝ KLUB TIŠNOVBRENCI OD SEMECHŇÁKU - BOXER - 6 let
3 (85)Lenka Řačáková - KK Pedigree BrnoArtuš od Meruňky - briard - 5 let
4 (84)Miroslava Němcová - KK BlanskoDux - kříženec KM - 7 let
5 (79)Iva Lžičařová - KK Pedigree VFUVendy bez PP - zlatý retrívr - 6 let
6 (76)Veronika Timková - KK TišnovChorus Zlatá Harfa - Belgický ovčák malinois - 8 let

Dalsí výsledky:

  • Nejmladší pes: Benign Boy Beauty from Czech – Zlatý retrívr – 12 měsíců
  • Nejmladší psovod: Monika Urbanová
  • Nejsympatičtější pár: Jarmila Jurová & Aram

Náhodné foto ze závodu:

obrázek: tn_imgp3289.jpg; rozlišení: 344 × 200 px; velikost 14 kb;

20.5.2007 v rubrice: Klubový závod v poslušnosti Autor: Kamil
 
Aktualizace: článek: 10.4.08, galerie: 10.4.08, komentář: 6.3.08